Sağlığımız her şeyden önce gelir. Ani gelişen hastalık veya rahatsızlanma gibi durumlarda acil sağlık hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Acil Ambulans Hizmetleri, hasta ve yaralıların sağlık kurumlarına taşınması ve ilk ve acil yardım hizmetlerini uygulamaktadır.

Acil durumlarda ilk müdahalenin yapılması ve hastanın sağlık kuruluşlarına taşıması acil bakımın en önemli konularından biridir. Hastalık ya da yaralanma gibi acil durumlarda gereksinim duyulan sağlık hizmeti ve ambulans desteği Acil Ambulans Hizmeti tarafından sağlanmaktadır. İlk müdahalenin uzman personel tarafından yapılmasını sağlayan Acil Ambulans Hizmetleri olası sağlık sorunlarının kontrol altına alınmasını sağlar.

Profesyonel bir anlayışla acil ambulans hizmeti veren Asil Team Ambulans, tecrübeli uzman kadrosu ve gerekli donanımıyla 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Asil Team Ambulans olarak acil durumlarda müdahale yetkisine ve deneyimine sahip uzman ekip güvencesiyle nitelikli sağlık hizmeti sunuyoruz. Sağlık hizmeti kapsamında tam donanımlı ambulanslarımız ile Avrupa standartlarına uygun şekilde gelen talepler doğrultusunda koordineli olarak hizmet veriyoruz.

Asil Team Ambulans olarak kaliteli ve güvenli hizmet sağlıyoruz. 7/24 Acil Ambulans talep edebileceğiniz Asil Team Ambulans, hastanın en yakın sağlık merkezine en kısa sürede ulaştırılmasını sağlamaktadır. Uzman personelimiz, gerekli durumlarda hastaya ilk müdahaleyi yaparak hastanın sağlık durumunu kontrol altında tutmaktadır.

Acil Ambulans Hizmeti Nasıl Verilir?

Talep edilen Acil Ambulans Hizmeti gerekli donanıma sahip ambulanslarla en kısa sürede hastaya ulaşır. Ambulans ekibi hastaya ulaştığında ekip tarafından ilk muayene hastanın bulunduğu yerde yapılır. Hastaya müdahale edilmesi gerekiyorsa uzman ekip ilk yardım yaparak hastanın durumunu kontrol altına alır. Hastanın tedavisi ve tetkik için en kısa sürede hastaneye transfer edilmesi sağlanır. Transfer sırasında hastanın durumu uzman ekip tarafından kontrol altında tutulur. Hastanın en yakın sağlık kuruluşuna nakledilmesiyle Acil Ambulans Hizmeti tamamlanmış olur.

Asil Team Ambulans olarak Acil Ambulans Hizmeti araçlarında yol boyunca kullanılabilecek her türlü donanım bulunmaktadır. 7/24 Acil Ambulans talebinize en kısa sürede karşılık veren Asil Team Ambulans gerekli donanımı ve deneyimli personeliyle sizi en kısa sürede, en yakın sağlık kuruluşuna ulaştırmaktadır.